Palladium 148 Yourhosthelper

  • 34 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Czołowy apartament Palladium 148 Yourhosthelper Cannes oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Croisette Beach Plage, położonych w mniej niż 350 metrach. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

W czołowym obiekcie jest 1 łazienka. Do dyspozycji Gości jest prysznic.

Oprócz udogodnień z wyżywieniem we własnym zakresie, takich jak kuchnia, apartament oferuje również jadalnię.

Marché Gambetta znajduje się w mniej niż 11 min spacerem od apartamentu o powierzchni 34 m², podczas gdy Musée de la Castre znajduje się w 25 min piechotą. 1-pokojowy apartament Palladium 148 Yourhosthelper jest zaledwie 10 min spacerem od centrum miasta. Centre d'art La Malmaison at Cannes leży w maksymalnie 600 metrach. Od apartamentu do przystanku autobusowego Miramar w pobliżu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Palladium 148 Yourhosthelper Cannes
A Collection Rue Dantibes Elegant 130 M2 Designer Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

A Collection Rue Dantibes Elegant 130 M2 Designer Apartment

8.6
Świetny 5 opinii
40 m od nieruchomości
Appartement Cosy Avec Terrasse Cannes Centre
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Appartement Cosy Avec Terrasse Cannes Centre

10
Wyjątkowy 1 opinia
51 m od nieruchomości
Jo Malone
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Jo Malone

76 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    28 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    W kuchni

    • Czajnik

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Stół

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:30
    Wyjazd: od 06:00 do 10:00
    Numer licencji06029025018AK
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Palladium 148 Yourhosthelper akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Palladium 148 Yourhosthelper nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Palladium 148 Yourhosthelper jest kuchnia?
      W apartamencie Palladium 148 Yourhosthelper goście znajdą kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i tosterem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    28 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Palladium 148 Yourhosthelper Cannes

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij